Lärare i HoliYoga Röst

Examinerade lärare i Röstyoga Level One, de som har Level two står särskilt angivet!

 

Alingsås

Helene Ek Bane

www.sangfokus.se

Borlänge

Elisabet Tägtström

elisabet@amhoj.se

www.amhoj.se

 

Dalafloda
Lena Westin

Djursås

Elin Qvick

kontakt@elinqvick.se

www.yogaloftetleksand.se

Enköping
Carola Hammarberg

info@carolahammarberg.se

073-933 02 59

www.carolahammarberg.se

 

Maritza Broström

 

Finspång

Ingbritt Swanö Wiklander + LEVEL TWO

tel: 070-3299841

ingbritt.s-w@swipnet.se

 
Göteborg / Kungsbacka

Anita Milding

anita.milding@telia.com

070-719 03 40

 

Göteborg

Magareta Roos

Hejmargareta13@gmail.com 
070-514 76 14


Maria Hagberg

maria@singingbeing.se

073 – 68 17 104

www.singingbeing.se

 

Haparanda/Lappträsk
Riitta Mantovaara
tel: 070-941 59 68
friteko-balans@telia.com

Hudiksvall

Ulrika Beijer

ulrikabeijer@icloud.com

www.ulrikabeijer.se
 

Höllviken
Maria Kellström
maria@mariavoicestudio.se

073-600 27 94
www.mariavoicestudio.se

 

Höör
Elisabeth Andersson 

Amea67@yahoo.se

070-898 78 03

Jämtland / Fåker

Lena Severin + LEVEL TWO

070-1754306

leseverin@live.com

Karlstad

Ann Ekberg

ann_ekberg@hotmail.com

070-3145736

Malmö

Ylva Jansson (finns även i Sthlm + Falun)

ylva@ylvajansson.se
0722-323340

 

 

Nyköping
Cecilia Rudstam + LEVEL TWO
cecilia.rudstam@nykoping.se

Nye

Anne Swahn

anne_swahn@hotmail.com.

FB: Salvia - läkeörter 

Oslo
Ole Eirik Håtun

Ole.haatun@getmail.no

+47 46 44 82 97

www.olehaatun.com

Simrishamn

Petra Kvist

petraproduktioner.se

petra.kvist@telia.com

Stockholm

Ylva Deplanck + LEVEL TWO

Roots and Crown

ylva@rootsandcrown.se

www.rootsandcrown.se

070 403 46 65

 

Anna Eklöf

tillannaeklof@gmail.com

tullingeyogacenter.se

073-540 48 54

Marit Eneström

marit@voiceandbody.se

www.voiceandbody.se

 

Mimmie Moran

mimmie@moran.se

www.moranyogainstitut.se

 

Irene Harrysson + LEVEL TWO

ireneharrysson@hotmail.com
www.talordteater.com

Isabella Thambert

Åsögatan 131

116 24 Stockholm

070-3336264

info@isabellathambert.se

www.isabellathambert.se

 

Agneta Thermaenius + LEVEL TWO

Allmogevägen 31

187 30 Täby

070-668 7112

agneta.thermaenius(at)gmail.com

 

Jenny Revali

Nacka/Stockholm
jennyrevali@outlook.com

Susanna Sundberg

info@susannasundberg.com

www.rost.yoga  

0736 27 55 38

Lena von Wachenfeldt


Luleå/Stockholm
Anette Vogel
anettevogel@hotmail.com


Sundsvall

Lina Blomqvist

tel: 070-2294406

lina@linablomqvist.se 

www.linablomqvist.se

 

Uppsala
 

Britta Röjås

britta.rojas@gmail.com

www.brittajojas.se

Lena Ring (Amritasagar)

info@yogapraktiken.se

070-878 29 66
 

Varnhem
Margareta Johansson

Vimmerby

Karin Westrin

Karin.westrin@icloud.com

070-650 47 35

 

Västerås

Annika Wallin + LEVEL TWO

tel: 0762-48 58 47

annika@aktivhalsoutveckling.se

www.aktivhalsoutveckling.se

 

Ann-Charlotte Sivertsson

ac.sivertsson@gmail.com

Camilla Massaro + LEVEL TWO

tel: 0739856742

camilla.massaro@live.se

 

Gunilla Lindberg + LEVEL TWO

Gunillas musik och hälsa
tel: 070- 480 69 72
gunilla.lindberg@svenskakyrkan.se

 

Erica Rudstam

tel: 0707-331747

vasteras@yogabyme.se

 

Marie Gellerstedt Bergvall

 

Åmål

Camilla Maae Jensen

oazen@live.se 


Karin Inglander

karininglander@msn.com

tel: 070-664 79 17
www.hhalsa.se

Åtvidaberg / Linköping

Elina Karsna

elinakarsna@gmail.com

0735-137936

Örebro

Linda Nordin Johansson

mail lnjvocal@gmail.com

www.lnjvocal.com

Tillbaka upp

Följ oss, läs om kurser!

  • Facebook - White Circle

​© 2015 HOLIYOGA