Lärare i HoliYoga Hormon

Följande lärare har vidareutbildat sig i HoliYoga HORMON och det examineras snart fler - håll utkik!

 

 

Borlänge

Elisabet Tägtström

elisabet@amhoj.se

www.amhoj.se

 

Dala Floda:
Lena Westin
lena@hagenfesten.se

 

Enköping:
Carola Hammarberg
Divine Soul
info@carolahammarberg.se
www.carolahammarberg.se

Göteborg:

Sara Wickenberg

sara@mindfulyoga.nu

0702-70 54 57

mindfulyoga.nu

Hägersten

Anna Eklöf
annaeklof@gmail.com

tullingeyogacenter.se

 

Höör

Elisabeth Andersson

amea67@yahoo.se

Kristinehamn:
Yvonne Edmark
Kom Lust och Fröjd
edmark@live.se
tel. 0703578801
www.komlustofrojd.se


Anette Nääs
Anettes Hälsokälla
070-622 99 67 
anetteshalsokalla@gmail.com

www.anetteshalsokalla.se

Kvicksund:
Bodil Eriksson

Yogaperspektiv
info@yogaperspektiv.se
www.yogaperspektiv.se

 

Lindesberg:
Mari Jansson
Maroja Yogacenter
mari@marojayogacenter.se
Mobil: 0703 271415
www.marojayogacenter.se

Rosa Åkerman
Kroppsreconden
070-240 70 76
info@kroppsreconden.se
www.kroppsreconden.se

 

Norberg:
Anette Persson
SvalaAndetag
anette@svalaandetag,se

www.svalaandetag.se

Simrishamn:
Karin Månhav
Yogandas
info@yogaandas.nu
076-9411149
www.yogandas.nu

 

Stockholm:
Ingun Mörner
ingunmorner@gmail.com

Ylva Deplanck
Roots and Crown
070 403 46 65
ylva@rootsandcrown.se

www.rootsandcrown.se


Plain Yoga
Ulrika Karlsson
073 6938 449
Plainyoga@live.se
www.plainyoga.se

 

Anna Eklöf
073 616 86 44
tillannaeklof@gmail.com

tullingeyogacenter.se

Svärdsjö

Lena Ljungqvist

lenalj59@gmail.com
FB: yoga for life

 

Uppsala:

Anna Lindh

frovianna@gmail.com

Lena Ring

Yogapraktiken

info@yogapraktiken.se

0708-782966


Västerås:

Yogande
Meral Sen
070-396 96 68
meral@yogande.se
www.yogande.se

 

Jasmina Kljucevic
jasminakljucevic@hotmail.com

 

Erica Rudstam
vasteras@yogabyme.se

tel: 0707-331747

 

Camilla Massaro
camilla.massaro@live.se
tel: 0739-856742

Åmål:
Karin Inglander

karininglander@msn.com

tel: 070-664 79 17
www.hhalsa.se

Örebro

Lena Nordin Johansson

mail lnjvocal@gmail.com

www.lnjvocal.com

Sandy van Langenberg

Happy Spine & Mind i Örebro AB

sandy@happyspine.se
happyspine.se

Tillbaka upp

Följ oss, läs om kurser!

  • Facebook - White Circle

​© 2015 HOLIYOGA